Avea, Adalet Bakanlığı ile yeni bir protokole imza attı ama…


AVEA YENI LOGOAvea, Adalet Bakanlığı ile 3 yıllık yeni bir protokol imzaladı. Adalet Bakanlığı’nın yanı sıra ilgili ve bağlı kurumları ile bunlara bağlı merkez ve taşra teşkilatlarını da kapsayan yeni protokol kapsamında Adalet Bakanlığı çalışanları, iletişim hizmetlerini özel koşullarda almanın avantajına sahip olacaklar. Avea ile imzalanan protokol, Adalet Bakanlığı çalışanlarının ailelerini de kapsayacak…

Avea’nın kurum ve şirketlere yönelik bu tür hizmetlerinde “değer” yaratma odağıyla hareket ederek sektöründe fark yarattığını, bunun da ihtiyaçlara özel avantajlı hizmet ve tarifelerini beraberinde getirdiğini söyleyen Avea Kamu Satış Direktörü Şenol Aydın:

“Geçtiğimiz yıl İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü ile yenilediğimiz sözleşmeler sonrasında, Adalet Bakanlığı ile imzaladığımız 3 yıllık bu yeni protokolle kamudaki kurumsal müşteri portföyümüzü genişletiyoruz. Bunu da kurum ve şirketlerin ihtiyaçlarını en iyi belirleyen, belirlemekle de kalmayarak bu ihtiyaçlara özel en uygun hizmet ve tarifelerini geliştirerek başarıyoruz.  Bu noktada sunduğumuz hizmetlerle kamu kurumlarınca tercih edilen operatör olmak bizler için hem hizmet kalitemizi daha yukarı taşımak hem de daha fazla kullanıcıya ulaşmak anlamında farklı bir önem taşıyor. ”

2013 yılsonu itibariyle abone sayısını 14,5 milyona çıkaran GSM sektörünün en hızlı büyüyen operatörüAvea; kurumsal müşteri portföyünü kamuda da hayata geçirdiği yeni işbirlikleriyle genişletmeye devam ediyor.

 Geçtiğimiz yıl İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü ile yenilediği sözleşmeler sonrasında Avea;Adalet Bakanlığı için gerçekleştirdiği görüşmeler sonucunda 3 yıllık yeni bir protokole daha imza attı.

Adalet Bakanlığı çalışanları ve aileleri de Avealı oluyor

 Avea’nın Adalet Bakanlığı ile imzaladığı protokol; Adalet Bakanlığı’nın yanı sıra Anayasa Mahkemesi, Türkiye Adalet Akademisi Başkanlığı, Uyuşmazlık Mahkemesi, Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı (YSK), Adli Tıp Kurumu Başkanlığı; Sayıştay, Danıştay ve Yargıtay Başkanlıkları gibi ilgili ve bağlı kurumlar; bunların merkez ve taşra teşkilatlarıyla birlikte çalışanların ailelerini de kapsıyor.

 Avea’nın kurum ve şirketlere yönelik bu tür hizmetlerinde “değer” yaratma odağı ile hareket ederek sektöründe fark yarattığını, bunun da ihtiyaçlara özel avantajlı hizmet ve tarifeleri beraberinde getirdiğini dile getiren Avea Kamu Satış Direktörü Şenol Aydın işbirliği ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Geçtiğimiz yıl İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü ile yenilediğimiz sözleşmeler sonrasında, Adalet Bakanlığı ile imzaladığımız 3 yıllık bu yeni protokolle kamudaki kurumsal müşteri portföyümüzü genişletiyoruz. Bunu da kurum ve şirketlerin ihtiyaçlarını en iyi belirleyen, belirlemekle de kalmayarak bu ihtiyaçlara özel en uygun hizmet ve tarifelerini geliştirerek başarıyoruz. Bu noktada sunduğumuz hizmetlerle kamu kurumlarınca tercih edilen operatör olmak bizler için hem hizmet kalitemizi daha yukarı taşımak hem de daha fazla kullanıcıya ulaşmak anlamında farklı bir önem taşıyor. 

Avea olarak bu protokol kapsamında hakim, savcı, baş savcı gibi Adalet Bakanlığı’nın üst düzey yöneticileri ile memurlarına ve ailelerine Avealı olmanın ayrıcalığını yaşatacak olmak bizi heyecanlandırıyor. Protokole dahil edilen, Mobil İmza ve Mobil Eğitim gibi kurumsal faydalarla, Avea olarak sunduğumuz katma değerli kurumsal hizmetlerden Adalet Bakanlığı üyeleri de yararlanabilecek. Bu protokolün gerçekleştirmesi için yaptıkları olağanüstü katkılardan dolayı Avea’nın Kamu Satış ile Pazarlama ekiplerindeki tüm arkadaşlarımıza ayrıca teşekkür ediyoruz.”

Buraya kadarki kısım basın bülteni idi. Şimdi gelelim bu konudaki şikayetlere. Avea benzer bir protokolü Emniyet Genel Müdürlüğü ile geçtiğimiz Temmuz ayında yaptı. Ben de bu tarifelerden Emniyet Genel Müdürlüğü Kamu Mega Tarifesine geçtim. İlk zamanlar mobil internet hızı oldukça iyi idi. Bir süre sonra hız 1Mbps'ye düştü. Dikkat ederseniz verdiğim linkte hala mobil internet hızında bir sınırlamadan bahsedilmiyor. Ama sınırlama uygulanıyor

BkxmN9mCAAA5FpE

Daha sonra internette küçük bir araştırma yaptığımda benim gibi EGM tarifelerini kullanan herkeste aynı durum söz konusu imiş. Geçtiğimiz günlerde tüm sosyal platformlardan (Twitter, Facebook, Foursquare, Instagram v.s. şikayetimi dile getirdim ama Avea'dan henüz dönüş olmadı. Durumu BTK'ya bildireyim dedim ve https://tuketici.btk.gov.tr/ adresine girdim. Bu sefer de BTK'nın Tüketici Şikayet Formu çalışmadı. 

Kısaca siz siz olun bu tarifelere geçmeden bir kaç kez düşünün.

Reklamlar

Erol DİZDAR hakkında

https://about.me/eroldizdar https://www.facebook.com/edizdar https://www.twitter.com/edizdar http://www.eroldizdar.com

13 Nisan 2014 tarihinde Haber içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. 2 Yorum.

  1. Umarım tez zamanda olumlu bir şekilde sonuçlanır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: