Sony Xperia Z1 ve Xperia Z Ultra için Android 4.3 yayınlandı


SonyXperiaSony Mobile,  Xperia Z1 ve Z Ultra akıllı telefonları için Android 4.3 Jelly Bean güncellemesini yayınladı. Heyecanla beklenen Android 4.4. KitKat güncellemesinden önceki son sürümde Xperia Z1 ve Xperia Z Ultra’ya özel yeniliklerle Sony Mobile, kullanıcılarına mükemmel bir akıllı telefon deneyimi yaşatmaya devam edecek.

Sony Mobile, Xperia Z1 ve Sony Xperia Z Ultra, Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi ile kullanıcılarına mükemmel bir akıllı telefon deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. Google Android’in 4.3 Jelly Bean güncellemesi, pek çok yeni özelliği beraberinde getirirken arayüz grafiklerini de iyileştiriyor.

Xperia Z1 ve Xperia Z Ultra’ya özel yenilikler
Sony’nin en iyi teknolojilerini Xperia ailesine taşıyan Sony Mobile, Jelly Bean güncelleştirmesi ile Xperia Z Ultra modeline, daha önce Xperia Z1 için yayınladığı “Smart Social Camera” özelliğini getiriyor. Güncelleme ile ayrıca Xperia Z1 ve Xperia Z Ultra’nın “ mesajlaşma, WALKMAN, MyXperia, Smart Connect, Small apps, Track ID ve Sony Select uygulamalarına güncelleniyor.

Sony Xperia’nın “WALKMAN, Albüm ve Filmler uygulamaları, Sony Entertainment Network-Bulut Servis Entegrasyonu ile bütünleşmiş bir Sony eğlence deneyimi kullanıcılara sunulurken, “Sony Select” uygulaması da alanında tek olan “Xperia Themes” ile kullanıcıların özel bir arayüz deneyimi yaşamalarını sağlıyor.

Editör yorumu: Sony'nin sadece bu cihazlara Android 4.3'ü çıkartmasını doğru bulmuyorum. Diğer cihazlar donanım olarak Android 4.3 için yeterli iken neden diğer cihazlara çıkartmadılar

Erol DİZDAR hakkında

https://about.me/eroldizdar https://www.facebook.com/edizdar https://www.twitter.com/edizdar http://www.eroldizdar.com

25 Aralık 2013 tarihinde MOBİL içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: