Türkiye dünyanın en çok sahte yazılım kullanan ülkeleri arasında yer alıyor


treoYazılım sahtekarlığına maruz kalan firmalar, bazen bunu tasarruf için yaparken bazen yanlış bilgilendirme yüzünden başları yanıyor.

Devletin ilgili kurumlarının sıklaştırdığı baskınlarda, yazılım sahtekarlığına maruz kalan firmaların ticari itibarları zedeleniyor ve büyük tazminatlar ödemek zorunda kalıyorlar.

Bu tarz zararlı durumlarla karşılaşmamak için Treo’nun Lisanslama Çözümleri şirketinizin itibarını zedelemeden en tasarruflu şekilde orjinal yazılıma ulaşmanızı sağlar. Treo partnerleri, Microsoft, Adobe, Symantec, Veeam gibi markaların yazılım çözümlerini şirketlere sunuyor.

Peki, şirketinize en uygun yazılım çözümlerini nasıl bulabilirsiniz? Treo sunduğu danışmanlık hizmetiyle ilk önce, firmanıza gelip iş yapınızı ve bilgisayarlarınızı inceliyor. Daha sonra, lisanslama çalışması için en uygun ürün ve çözümleri size öneriyor.

Perakende alımlardan daha ucuza gelen bu hizmette firma uçtan uca lisanslama çalışmasını yapıyor. Treo uzmanları, yazılımları bilgisayarınıza kuruyorlar. Üretkenliği hedefleyen Microsoft ürünleriyle, Treo firmalara katma değerli hizmetler sunuyor. Firmalar bu yazılımlar sayesinde, daha üretken çalışıyor, zaman ve mekândan tasarruf ediyor. 2013 yılı itibariyle rekor seviyeye ulaşan siber saldırı tehditline karşı da Treo’nun Lisanslama çalışmalarından faydalanmak mümkün. Symantec ’in yedekleme çözümleriyle, değerli verileriniz her koşulda güvende oluyor. Treo, işletme ve yönetim hizmetleriyle şirketinizin yazılım çözümlerini çalışmasını da sağlıyor.

Daha Detaylı Bilgi İçin: http://www.treo.com.tr  ziyaret ediniz

Reklamlar

Erol DİZDAR hakkında

https://about.me/eroldizdar https://www.facebook.com/edizdar https://www.twitter.com/edizdar http://www.eroldizdar.com

24 Aralık 2013 tarihinde Haber içinde yayınlandı ve , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: