TTNET 3’lü Avantaj Kampanyasına ve Hürriyet Bumerang’a Dikkat!


aman_dikkatYaşadığım bir sorundan dolayı derdimi TTNET ve Türk Telekom'a daha iyi anlatmak için kişisel blogumda "TTNET & Türk Telekom Altyapı Rezaleti ve 3'lü Avantaj Kampanyası" başlıklı bir yazı yazmıştım. Buraya kadar her şey normal. Dikkat edilmesi gerekenler ise…

TTNET 3'lü Avantaj Kampanyasına dikkat!
İlk önce Siteniz.org sahibi Mert Heper'in daha sonra da Ali Karaköse'nin Gelecekonline Sosyal'de beni uyarması ile fark ettim ki TTNET'in 3'lü Avantaj Kampanyası iki tane idi. İkisininde şartları aynı fiyatları ve adları farklı idi. Mesela Hipernet 20 Mbps limitsiz için biri TTNET 3'lü Avantaj Kampanyası ve aylık 49 TL diğeri ise TTNET 3'lü Fırsat Kampanyası ve aylık 39 TL. Ama sadece 49 TL olan TTNET web sitesinden duyuruluyor diğeri ise TTNET'in yeni alışveriş sitesinden duyuruluyordu. Bu alışveriş sitesini çoğu bilmediği için kampanyalar için genelde TTNET web sitesine bakılıyor. İşte dikkat etmeniz gereken bu nokta. Çünkü bir çok TTNET görevlisi bile 39 TL'lik kampanyadan haberi yok. Bu nedenle bana da başvurum sırasında 39 TL2lik kampanyadan bahsedilmedi.

TTNET web sitesinden duyurulan

TTNET Alışveriş sitesi ttnetcarsi.com.tr'den duyurulan

Hürriyet Bumerang'a Dikkat!
Bloggerlara hizmet verdiğiniz iddia eden ve belirli kurallar ile bloggerların yazdığı yazıların paylaşıldığı Hürriyet'e ait bir servis. Bir çok avantajı mevcut bunları saymaya gerek yok. Böyle güzel bir hizmet yazdığınız yazının kanunlar tarafından suç teşkil etmese bile Bumerang'a eklediğiniz yazı Bumerang yönetiminden geçmiyor. Örneğin benim yukarıda da belirttiğim şu yazım reddedildi. Yazım tüketici sorunları ile ilgili yaşananların olduğu gibi anlatıldığı bir yazı. Siz bir bakın reddedilecek bir durum görebiliyor musunuz?

Bumerang yönetimi sanırım reklam aldığı firmalar ile ters düşmek istemiyor. Onlarada demek ki öyle talimat verilmiş. Bizlerden firmaların basın bültenlerini yayınlamamızı veya firmaların reklamlarını yapıcı yazılar bekliyorlar sanırım. Daha bloggerın ne olduğunu bilmeyen yönetimin olduğu Hürriyet Bumerang, bloggerlara ne kadar destek olabilir. Bloggerların yazılarını kanunen suç teşkil etmiyorsa nasıl sansürlersiniz? Sansür dedim çünkü bana göre sansürdür. 

Bloggerların dikkat etmesi gereken ise siz siz olun eleştirel yazılarınızı veya tüketici sorunları ile ilgili yazılarınızı Bumerang'a eklemeden önce dikkat edin.

Sözü fazla uzatmadan böyle faydalı bir servisin içine etmemelerini tavsiye ederim

Reklamlar

Erol DİZDAR hakkında

https://about.me/eroldizdar https://www.facebook.com/edizdar https://www.twitter.com/edizdar http://www.eroldizdar.com

21 Mayıs 2013 tarihinde Makaleler içinde yayınlandı ve , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. 1 Yorum.

  1. Bumerang ödüllerine katıldım.Anladım ki bunlar bu işten anlamıyorlar.Birinci seçtikleri siteler yandaşlarına ait siteler.Adaletli davrandıklarını düşünmüyorum.Yazarkafeye eklediğiniz içeriğkte bir problem yok.Birilerinin blogger ne demek anlatması lazım sanırım.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: