Yeni Medya ve Eğitimi 16 Nisan Salı günü Tartışılacak #YeniMedyaKonferansi


Yeni Medya Konferansi 2013Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü tarafından Yeni Medya kavramının çeşitli alanlardaki dönüştürücü etkilerinin ortaya çıkartılması amacıyla düzenlenen “Yeni Medya Konferansı” 16 Nisan Salı günü Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde yapılıyor.

Geçtiğimiz yıl 600 kişinin salondan, 6.000 kişinin ise canlı yayından izlediği etkinliğin bu yılki teması ‘Yeni Medya ve Eğitim’ olarak belirlendi.

Türkiye’nin YENİ MEDYA ve EĞİTİM alanlarında birikim ve deneyim sahibi seçkin akademisyen ve sektör uzmanlarının Türkiye ve dünyadan örneklerle yapacağı sunumlarda, 21. yüzyılda eğitim kavramı Yeni Medya ile nasıl değişiyor; Yeni Medya, öğretmen, öğrenci, okul, eğitim ve öğretim kavramlarını nasıl etkiliyor; Yeni Medya üzerinde ne tür eğitim-öğretim teknolojileri, araçları ve içerikler geliştiriliyor; Sanal Sınıf, Online Eğitim, Tablet gibi araçların faydaları neler; İnternet ve mobil cihazların zaman-mekan sınırlarını ortadan kaldırması kurumlara ne tür eğitim fırsatları veriyor; Dijital Yerliler Sosyal Medya üzerinden eğitilebilir mi? konuları tartışılacak. 12:30-18:00 arasında düzenlenecek konferans katılım ise ücretsiz olacak.

Konferansa katılmak isteyenlerin  http://iletisim.khas.edu.tr/yenimedya/yeni-medya-konferansi-2013/konferans-programi-2.html adresinden kayıt yaptırmaları gerekiyor.

Reklamlar

Erol DİZDAR hakkında

https://about.me/eroldizdar https://www.facebook.com/edizdar https://www.twitter.com/edizdar http://www.eroldizdar.com

10 Nisan 2013 tarihinde Haber içinde yayınlandı ve , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: